X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
62 نفر آنلاین
0 عضو و 62 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2139
بازدید دیروز: 9694
بازدید کل: 22027188

9,074 سوال

9,242 پاسخ

501 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

سلام آیا میتوانم از خواهان خود به اتهام کلاهبرداری و خیانت در امانت شکایت کنم ؟

سلام عزیزان
من در سال 91 طی یک رسید عادی به خواهان خود که در آن قید شده بود مبلغ 20 میلیون تومان متعهد میشوم به خواهان خود بابت بدهی پوشاک بدهکار هستم و باید در مورخ 20/9/91 پرداخت کنم و رسید امانت دردستش موند و قرار شد من خورد خورد بحسابش تا تسویه بریزم حتی شاهدم دارم . و من طبق پرینت حسابهای بانکی قبل از تاریخ رسید مبلغ 7 میلیون تومان بابت رسید بدهی ریختم به حسابش و هیچگونه حساب دیکه ایی ام نداشتیم و وی با بی اعتنایی رفت رسیدو گذاشت اجرا و من نتونستم درجلسه واخواهی شرکت کنم و خلاصه محکوم شدم و زندان رفتم وحکم اعسار دادم و محکوم به دادن کل مبلغ مندرج در رسید شده ام یعنی 20 میلیون تومان و الان حدود 6 میلیون تومان از قسطو به اجبارریختم به حساب دادگاه . تا اینکه رسیدهای پرداختی بانکی رو پیدا کردم و دادخواست مطالبه طلب کردم و وی محکوم شد به پرداخت 7 میلیون تومان و در متن دادنامه هم قاضی قید کرده که بابت رسید ی که دستش دارم این پولارو ریختم به حساب و محکوم شده. و الان حدود 13 میلیون دیگه ام ریختم به حسابش یعنی کلا تسویه کردم ولی هنوز توان مطالبه طلب 13 میلیونو نداشتم یعنی 20 میلیونو پر کردم و بازم 6 میلیونم تا اینجا بابت اعسار ریختم . حال سوالم اینه با اینکه مبلغ 7 میلیون تومان ریختم بابت اون رسید به حسابش و وی با بی اعتنایی و خیانت و کلاشی کل مبلغو گذاشته اجرا و منو زندان انداخته ،میتونم به عنوان کلاهبرداری و یا تحصیل مال از طریق نامشروع و یا خیانت در امانت شکایت کیفری از وی طرح کنم ؟
خواهش میکنم راهنمایی دقیق بکنید ممنونتونم .
سوال شده تیر 13, 1394 در کلاهبرداری توسط sadegh moayedi
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

+2 امتیاز
شکایت و دادخواهی حق قانونی شما می باشد میتوانید
پاسخ داده شده تیر 13, 1394 توسط بهنام نزادی دیوان سالار سایت
تشکر از پاسخ
ولی من عنوان اتهامو میخواهم بدونم چیه یعنی با چه طرح شکایتی میتونم شکایت کنم ازش؟
در بحث کیفری عنوان مهم نیست شما می توانید بدون عنوان شکایت نمایید و در مرحله تحقیقات مقدماتی دادیار با توجه به مدارک شما عنوان را مشخص می نماید
سلام دوست عزیز در مورد پرونده های کیفری  می توانیم بدون اشاره به عنوان شکایت کنیم و بهتر است در ابتدا به شرح ماوقع اکتفا کنیم و کم کم در طی مراحل تحقیقات مقدماتی خودمان و قاضی می توانیم وضعیت را با یکی از تعاریف قانونی خاص جرایم تطبی بدهیم. این همان مدیریت جلسه محکمه است که رمز کار وکلاست.
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

  مشاوره حقوقی

  کمک به بپرسید

  کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

  مشاوره حقوقی

  مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

  مشاوره حقوقی آنلاین

  مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

  مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

  مشاوره حقوقی تلفنی

  مشاوره حقوقی خانواده

  مشاوره حقوقی قوه قضاییه

  مشاوره حقوقی طلاق

  مشاوره حقوقی اینترنتی
  ...