X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
180 نفر آنلاین
0 عضو و 180 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 12152
بازدید دیروز: 10495
بازدید کل: 22694175

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

چگونگی پس گرفتن وکالت حق طلاق

سلام
من حدود ۵ سال است که ازدواج کردم و تازه دیروز به وسیله یک نفر متوجه شدم تو قباله که همه ی صفخاتش را امزا میکنن یک صفحه بوده که حق طلاق را به همسر می دهد. متاسفانه دفترخانه اون لحظه کلامی به من نگفت که این امضا چه حقی را از من می گیرد. حالا من کمی ناراحتم از اینکه یکباره ۶۰ تا صفحه دادن بهم امضا کردم که یکی از اونا مطلب مهمی توش نوشته بوده و با اینکه وظیفه دفترخانه بوده که حداقل این صفحه را توضیح بده اون هم چیزی نگفته!! حالا باید چه کرد
سوال شده تیر 22, 1394 در ازدواج توسط مهدی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام سوال کننده محترم اولین نکته که ذکر آن به نظرم مهم آمد این است که زندگی مشترک نیازمند علاقه و احساس علاقه مشترک است، با توسل به زور و قوه قاهره نمی توان هیچ فردی را مجبور به انجام عملی کرد حال اگر این مساله زندگی مشترک و ادامه آن باشد مهمتر.
در مرود وکالت به طلاقی که شما به همسر خود داده ای هم باید عرض کنم ،این شرط در تمام عقدنامه ها به صورت یکسان و چاپی ذکر می شوند و شرایطی در آن ذکر شده است که هر گاه زن به حد عسر  و حرج رسید به طوریکه ادامه زندگی برایش غیرقابل تحمل شد مثل اینکه همسرش معتاد به مواد مخدر شد یا کتک زد و یا پنج سال یا بیشتر به حبس محکوم شد و یا بدون اجازه او با فرد دیگری ازدواج کرد و... زن بتواند خود را طلاق دهد. اثبات این امور کار راحتی نیست و برای زمانهایی اسست که واقعا کارد به استخوان فرد می رسد.
برایتان تداوم زندگی مشترک همراه با صلح، علاقه و آرامش آرز می کنم.
پاسخ داده شده تیر 22, 1394 توسط سلوا رادسعید وکیل مدافع فعال و محبوب سایت
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...