X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
135 نفر آنلاین
0 عضو و 135 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 5948
بازدید دیروز: 7283
بازدید کل: 21832344

9,071 سوال

9,240 پاسخ

522 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

هزینه مزایده

با سلام، اگر یک خانه ارثی مورد اختلاف وراث باشد و بخواهد به مزایده برود، دادگاه چه میزان هزینه برای خود بر میدارد؟
سوال شده دی 23, 1394 در ملکی توسط علی علوی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

2 پاسخ

0 امتیاز
سلام
ماده ۱۵۸ - هزینه‌های اجرایی عبارت است از:
۱ - پنج درصد مبلغ محکوم‌به بابت حق اجرای حکم که بعد از اجراء وصول می‌شود.
۲ - هزینه‌هایی که برای اجرای حکم ضرورت داشته باشد مانند حق‌الزحمه خبره و کار‌شناس و ارزیاب و حق حفاظت اموال و نظائر آن.
پاسخ داده شده دی 25, 1394 توسط مرضیه توانگر دیوان سالار سایت
0 امتیاز
سلام بر شما
ضمن تایید نظر سرکار خانم توانگر باید این نکته را اضافه کنم اگر ملک موروثی غیر قابل افراز تشخیص گردد و بنا بر تقاضای هر کدام از وراث (شرکاء) به دستور دادگاه جهت فروش و تقسیم حاصل آن به مزایده برسد نظر به غیر مالی بودن این خواسته و عدم صدور اجرائیه حق اجرایی وفق ماده 159 قانون اجرای احکام مدنی محاسبه می گردد. که در این رابطه نظریه ای مشورتی هم از سوی اداره حقوقی قوه قضاییه منتشر شده است.

http://www.dastour.ir/Print/?lid=295191
پاسخ داده شده 29 تیر 1397 توسط shomali وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده شهریور 8, 1394 در ملکی توسط جواد
1 پاسخ
سوال شده شهریور 7, 1394 در ملکی توسط بی نام
1 پاسخ
سوال شده تیر 2, 1394 در ارث توسط جواد
1 پاسخ
سوال شده 22 خرداد 1397 در ملکی توسط جواد
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...