X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
146 نفر آنلاین
1 عضو و 145 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 3551
بازدید دیروز: 8127
بازدید کل: 21550609

9,065 سوال

9,232 پاسخ

521 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

آیا میتونم با استفاده از پیامک از طرفم خیانت در امانت شکایت کنم ?

سلام و درود
به شخصی که با نیسان کار میکنه سیصد هزار تومان پول طبق فیش بانکی ریختم حسابش طبق اشنایی قبلی بهش دادم که بره برام ی میز را بخرد ولی وی امتناع کرد و گفت نیاز داشتا و خرجش کرده وگفته مبلغ قرضی بوده و بهم تا جند وقت دیگه برمیگردونه ولی پیامکش موجوده که بهش بابت میز دادم ایا میتونم به جرم خیانت در امانت ازش شکایت کنم یا نمیشه?
سوال شده شهریور 17, 1395 در خیانت در امانت توسط محمد طاها
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام
پول نقد مشمول خیانت در امانت نمیشود.
خیر؛ نمیتوانید به جرم خیانت در امانت از او شکایت کنید.
شما فقط میتوانید دادخواستِ استرداد وجه امانی به شورای حل اختلاف بدهید.
پاسخ داده شده شهریور 17, 1395 توسط mohamad.law7 وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. مرضیه توانگر - 1 پاسخ داشته است
  2. shomali - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...