X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
200 نفر آنلاین
0 عضو و 200 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 3952
بازدید دیروز: 11434
بازدید کل: 20716097

9,056 سوال

9,223 پاسخ

521 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مجازات زنا

سلام
اگه در دادگاه زنا ثابت شه ،در صورتى كه هر دو زناكار مجرد باشن مجبورن  باهم عقد كنن؟ اگه پسر راضى اما دختر ناراضى به عقد باشه چطور؟ و اينكه واسه فهميدن باكره  بودن يا نبودن دختر زنا كار از طرف دادگاه به اجبار اون ميفرستن پزشك قانونى؟  اگه ميشه حداكثر مجازات زنا واسه دختر و پسر مجردم بگين. ممنون از سايت خوب و مفيدتون اجرتون با خدا
سوال شده آبان 4, 1395 در روابط نامشروع توسط سينا
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

3 پاسخ

0 امتیاز
این سوال بارها پاسخ داده شده است
پاسخ داده شده آبان 6, 1395 توسط حمید ایرانپور دیوان سالار سایت
+1 امتیاز
۱-خیر
2-سوال شما تناقض دارد . اگر زنا ثابت شده، دیگر بحث باکرگی یا ازاله بکارت معنایی ندارد.
3-شلاق
در صورت تکرار تشدید جرم
پاسخ داده شده آبان 10, 1395 توسط محمد رضابیوکی واحد وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت
+1 امتیاز
در صورت تکرار، حد نیز تکرار میشود. تشدید نمیشود.
پاسخ داده شده آبان 10, 1395 توسط mohamad.law7 وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده آبان 6, 1395 در روابط نامشروع توسط آوا
2 پاسخ
سوال شده فروردین 25, 1393 در حقوقی توسط بی نام
0 پاسخ
سوال شده مرداد 28, 1396 در امور اداری و دولتی توسط بی نام
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. محمدحسین شاهزمانی - 2 پاسخ داشته است
  2. مرضیه توانگر - 2 پاسخ داشته است
  3. محمد رضابیوکی واحد - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...