X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
50 نفر آنلاین
0 عضو و 50 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2947
بازدید دیروز: 9694
بازدید کل: 22027994

9,074 سوال

9,242 پاسخ

501 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

بازپس گیری پول قرداد بعد از لغو قراداد

با سلام . من بابت یک باب بوفه که متعلق به دانشگاه ازاد بوده بطور واسطه با فردی که در مزایده برنده ان شده بود طی توافقی شفاهی مبلغی را بابت اجاره ۶ ماه و همچنین یک فقره چک بابت ضمانت دیرکرد اجاره بوفه به وی تحویل دادیم که تحویل دانشگاه کرده است. ولی بعد از حدود دو هفته از کار و پرس و جو از مسولین دانشگاه مشخص گردید که هزینه ای که به اسم پول اب و برق پرداخت کردیم  برای بوفه در دانشگاه رایگان میباشد و به دروغ از ما اخذ گردیده حال با توجه اینکه قرداد مکتوبی با وی نداریم و حاضر به باز پس دادن بقیه پول با کسر اجاره خود نیست میتوانم با استناد به رسید بانکی که به وی پرداخت کردیم از وی شاکی و پول خود را مطالبه کنیم و همچنین در مورد چک چگونه باید اقدام کنیم ایا چک تضمینی دیگر با همان مبلغ میتوان در عوض چک که در گرو دانشگاه است گرفت.
سوال شده دی 8, 1396 در خیانت در امانت توسط javad
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

  مشاوره حقوقی

  کمک به بپرسید

  کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

  مشاوره حقوقی

  مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

  مشاوره حقوقی آنلاین

  مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

  مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

  مشاوره حقوقی تلفنی

  مشاوره حقوقی خانواده

  مشاوره حقوقی قوه قضاییه

  مشاوره حقوقی طلاق

  مشاوره حقوقی اینترنتی
  ...