X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
203 نفر آنلاین
0 عضو و 203 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 11228
بازدید دیروز: 10495
بازدید کل: 22693254

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

چگونگی وکالت ارباب رجوع توسط وابستگان به شورا

سلام,
آیا اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا میتوانند وکالت کاری ارباب رجوع را که در شهرداری یا دهیاری حوزه انتخابیه خود که در آن مسئولیت و نفوذ دارد را بپذیرد.
سوال شده 31 فروردین 1397 در امور اداری و دولتی توسط حمید
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
با سلام
اضافه اینکه عضویت در شوراها شغل محسوب نمی شودو تنها جنبه افتخاری دارد .
به نظر با توجه به ماده 581 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) اگر موجب سواستفاده از پست و یا مقام نباشد منعی ندارد.
ماده ۵۸۱ – هر یک از صاحب منصبان و مستخدمین و مامورین دولتی که با سوء‌استفاده از شغل خود به جبر و قهر مال یا حق کسی را بخرد یا بدون‌ حق بر آن مسلط شود یا مالک را اکراه به فروش به دیگری کند علاوه بر رد عین مال یا معادل نقدی قیمت مال یا حق، به مجازات حبس از یک سال تا‌سه سال یا جزای نقدی از شش تا هیجده میلیون ریال محکوم میگردد.
پاسخ داده شده 20 خرداد 1397 توسط shomali وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...