X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
173 نفر آنلاین
0 عضو و 173 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 11981
بازدید دیروز: 10495
بازدید کل: 22694004

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

خیانت در امانت، جعل امضا

باسلام
بنده مهندس عمران هستم و مدرک تحصیلی ام را در یک شرکت مشاور در ایلام سال 1390 گذاشتم که در رتبه بندی شرکت کند و فقط برای مدت دو سال، یک مبلغی رو هم به من دادند ولی باگذشت چند سال انها از مدرک من بطور متناوب استفاده کردند و اسم من را تمدید می کردند تا امسال که  همه بدون اطلاع و هماهنگی با من بوده است. از دو سال قبل هم هرچه با مدیرعامل شرکت زنگ میزنم که اسم من رو در بیاورند یا هزینه این چند سال استفاده از مدرک من رو بدهند می گوید هزینه نمی دهد و اسم من رو هم در نمی آورند. حال من می خواهم در شرکتی دیگر استفاده کنم چون انجا عضو هیئت مدیره و امتیازآور ثبت شده نمی توانم کاری بکنم. آیا می توانم شکایت کنم به حق و حقوقم را مطالبه کنم یا حداقل بتوانم اسم خودم را از آن شرکت در بیاورم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
سوال شده 27 خرداد 1397 در خیانت در امانت توسط محمدی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

+1 امتیاز
سلام
برای حقوق و مزایای دریافت نکردهٔ خود در طی این دو سال که مشکلی وجود ندارد و می‌توانید برای مطالبه آن طرح دعوا کنید. در صورتی عنوان مجرمانه جعل و استفاده از سند مجعول و خیانت در امانت دارد که بتوانید ثابت کنید امضای شما را جعل و از آن استفاده نموده و یا اصلِ مدرک شما (نه کپیِ آن) را پس نمی‌دهند. چنانچه غیر از این باشد فقط باید از طریق مکاتبه با معاونت راهبردی ریاست جمهوری و بردنِ شکایت به شورای انتظامی نظام مهندسی استان قضیه را پیگیری کنید چون مدیرعامل اینگونه شرکت‌ها قاعدتاً باید مهندس باشد. ضمناً یک تماس تلفنی دیگر با مدیرعامل شرکت بگیرید و صدای او را مبنی بر پس ندادن مدرک و ندادن حق وحقوقتان ضبط کنید. همچنین از طریق صورتجلسات مجامع عمومی و پیگیری از طریق اداره ثبت شرکت‌ها و روزنامه آخرین تغییرات شرکت بفهمید که عضو هیات مدیره شده‌اید یا خیر که اگر عضو شده بودید فوراً به اداره ثبت شرکت‌ها اطلاع داده و استعفای خود را به طور یک‌جانبه تنظیم کنید. اینها معمولاً در ازای پرداخت وجهی به متقاضی (مهندس) مدرک او را می‌گیرند و با گرفتن امضا از او پای قراردادهایی که معلوم نیست مفاد و متنش چیست و یا گرفتن وکالت محضری بلاعزل از متقاضی قصد دارند هرچه سریعتر و زودتر شرکت خود را دارای گواهی صلاحیت و رتبه کرده و بدون اطلاع متقاضی از او بهره‌کشی کنند که صد البته خودِ متقاضی باید هوشیار باشد و بدون اخذ تضمینات کافی عضو یا کارمند یا سهامدار این قبیل شرکت‌ها نشود.
پاسخ داده شده 1 تیر 1397 توسط محمدحسین شاهزمانی
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...