X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
185 نفر آنلاین
0 عضو و 185 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 9319
بازدید دیروز: 9910
بازدید کل: 22670340

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

طلاق - قضایی

سلام خسته نباشید

اگردختری  یکسال قبل از عقد پرده بمارتش رادراثررابطه جنسی از دست داده باشد ونزدیک ده بار با شوهرشخودش نزدیکی صورت گرفته باشد و بعدازعقدماجرارابه شوهرش تعریف کرده وشوهرش فیلم اقرار خانمش راگرفته و به دادگاه بیا.رد درحالیکه 4 ماه از دوران عقد گذشته باشد ایا پزشک قانونی می تواند تشخیص دهد که پرده بکارت کی ازبین رفته است ؟ ودختر بااقرارش می تواند محکوم شودیانه؟ وایا می تواند دردادگاه گفته های خود را انکارکند وبگوید قرص روان گردان داده  ومن از هیچی خبرندارم ونمیدانم؟می تواند ادعا کند چرا شوهرش مخفیانه ازش فیلم گرفته؟حکم قاضی چه میباشد؟ 

خواهشا زود ج بدین چون چند روز دیگعه دادگاهمه ممنمونم

سوال شده اردیبهشت 26, 1393 در اجرت المثل و نحله توسط بی نام
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز

نظریه‌ای است به شماره 176 مورخ اردیبهشت 1344 که کمیسیون مشورتی اداره‌ حقوقی گفته است: «نوار ضبط صوت صرف‌نظر از قابل تقلید بودن آن وسیله‌ای مطمئنی نیست و نمی‌تواند به عنوان دلیل اثبات دعوا مورد استناد قرار گیرد.» به طریق اولی با توجه به امکانات تکنولوژیکی بسیار پیشرفته که به وسیله آنها ممکن است اصوات و تصاویر ساخته و عرضه شود، تکیه بر محتویات نوارها و دیسک‌ها و امثال این‌ها به عنوان ادله اثبات دعاوی مدنی درست به نظر نمی‌رسداما اگر شکایت کیفری باشد میتواند اماره قضایی باشد وبا نظر پزشکی قانونی تایید شودشما در مجموع منکر باشیدشما بگیید من قصد شوخی واذیت وی را داشتم وهیچ قصدی برای اقرار در کار نبوده وبعد بگویید در دعوی حقوقی فیلم سند نیست اما ادهای دیگر مثل روان گردان وغیره کار راخراب میکند چون ازمایش میگیرند بگویید شوخی بود که این بی جنبه جدیش کردوبگویید من نمیدانم کی فیلم گرفته .

پاسخ داده شده اردیبهشت 26, 1393 توسط حامد

سوالات مشابه

0 پاسخ
1 پاسخ
سوال شده آذر 24, 1393 در طلاق توسط مهدی
1 پاسخ
سوال شده مهر 11, 1393 در طلاق توسط بی نام
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...